Marisstone Telefon
MAris Stone whatsap

Online Rezervasyon

PlajlarBirbirinden Güzel Plajlar

Birbirinden Güzel Plajlar

Kendi kendini temizleyebilme gibi önemli bir özelliği ile dünyada sayılı denizler arasında bulunan Ege ve Marmara Denizi’ni birbirine bağlayan berrak ve tertemiz Saros Körfezi deniz suyundan hiç çıkmak istemeyecek, saatlerce suyun tadını çıkarmaktan keyif alacaksınız. Gökçetepe Tabiat Parkı sınırları içerisindeki 6 farklı koyu keşfedin.

Sonsuzluk Havuzu

Saros'un maviliğine karşışan sonsuzluk havuzunun berrak sularında gökyüzünün ve çam ağaçlarının yansımasında kendinizi bulduğunuz, huzurun unutulmaz anlarla buluştuğu bu yerde tatiliniz sadece bir konaklama değil ruhsal bir deneyim olacak.

Aile Plajı

Huzurla yüzmenin keyfini çıkarabileceğiniz, berrak denizi ile ailelere özel plaj. Metropol şehirlerin hızlı koşuşturmasından sonra, doğa, deniz ve güneş ruhunuzu arındıracak ve hayat enerjinizi yükseltecektir.

Etkinlik Plajı

Güzel anlar yaşayabileceğiniz plajımızda birbirinden farklı eğlenceli spor aktivitelerine katılarak tatilinizi renklendirin.

RIHTIM

Teknenizi rıhtımımıza demir atarak da tatil yapmanız mümkün. Jet ski, tekne, kayık gibi deniz araçlarınızı rıhtımımızda barındırabilir, dilediğinizde denize açılabilirsiniz.