Marisstone Telefon
MAris Stone whatsap

Online Rezervasyon

ZİPLİNE


Ücretli Aktivite

Türkiye’nin en hızlı zipline’ı bizde! İki nokta arasındaki muhteşem Gökçetepe Tabiat Parkı manzarasını sergileyen emniyetli çelik bir kemerde yukarıdan aşağıya kaymayı içeren, aksiyon dolu bir eğlence aktivitesidir.

DETAYLAR

Türkiye’nin en hızlı zipline’ı bizde! İki nokta arasındaki muhteşem Gökçetepe Tabiat Parkı manzarasını sergileyen emniyetli çelik bir kemerde yukarıdan aşağıya kaymayı içeren, aksiyon dolu bir eğlence aktivitesidir.

İP PARKURU


Ücretli Aktivite

Çoğumuzun modern yaşamlarımızda yeterli zamanı olmaması sebebiyle ip parkuru dışarı çıkmanın ve egzersiz yapmanın eğlenceli ve heyecan verici bir yoludur. Koşmak veya yüzmek gibi düzenli egzersiz biçimleri elbette kendinizi iyi hissettirir ancak ip parkurunu tamamlamanın farkı, bir kişiye başarı ve tatmin duygusu aşılamasıdır. Doğa ile çevrili yüksek çam ağaçalarındaki ip parkurunda gezinirken vücudunuz çok yönlü bir antrenmandan faydalanacak, hem bedeninize hem de zihninize iyi gelecektir.

BAHÇE SATRANCI


Ücretsiz Aktivite

Vücut gibi zihnin de en üst formda tutulması için egzersize ihtiyaç duyar. Zihni çalıştırmanın en iyi yollardan biri satranç oynamaktır.Aktivite alanımızda yer alan bahçe satrancımızı ücretsiz oynayabilirsiniz. Oyunun galibi olarak biz sizi tutuyoruz.

Trekking club


Ücretsiz Aktivite

Trekking, doğayla iç içe olma ve doğal güzellikleri keşfetme tutkusunu takip eden macera severler için bir yolculuktur. Doğanın tadını çıkarın, muhteşem manzaraları keşfedin ve kendinizi doğanın kollarına bırakın. Trekkingle unutulmaz anılar biriktirin!

Bisiklet Club


Ücretsiz Aktivite

Doğada bisiklet turu, doğaseverler için adrenalin dolu bir serüvenin kapılarını aralar. Bisikletinizi sürerken rüzgarın saçlarınızı savurduğu, kuşların şarkılarının size eşlik ettiği bu macera, doğal güzelliklerin içinde kaybolma fırsatı sunar. Doğada bisiklet turu ile özgürlüğün ve keşiflerin tadını çıkaracaksınız.

Binicilik


Üçretli Aktivite

Binicilik, insan ve at arasındaki özel bir bağı paylaşmanın ve atın zarafetini, gücünü ve sadakatini deneyimlemenin eşsiz bir yoludur. Atlarla dostluk kurma, yeteneklerinizi geliştirme ve doğanın tadını çıkarma fırsatı sunar. Binicilikle atın sırtına çıkın ve unutulmaz bir yolculuğa çıkın.

Atv (Quart)


Üçretli Aktivite

ATV (All-Terrain Vehicle), yani her türlü arazi aracı olarak bilinen Quart, macera ve hız tutkunları için tasarlanmış heyecan verici bir taşıt aracıdır. Quart ile her türden zorlu arazide özgürce gezebilir, off-road maceralarının tadını çıkarabilirsiniz. Dayanıklı yapısı, güçlü motoru ve dört tekerleği sayesinde Quart, engebeli yolları, çamurlu parkurları ve dağların zirvelerini aşmanıza yardımcı olur. Quart ile adrenalin dolu anlar yaşayın ve doğanın derinliklerine yolculuk edin.

Çocuk Kulübü


Ücretsiz Aktivite

Çocuk Kulübü, çocukların eğlenirken öğrenme fırsatı bulduğu, arkadaşlarını bulduğu ve yaratıcılıklarını geliştirdiği bir ortamdır. Burası, miniklerin hayal gücünü serbest bırakabileceği, oyunlar oynayabileceği, sanat eserleri yaratabileceği ve yeni şeyler keşfedebileceği bir yerdir.

BALIK AVI


Ücretli Aktivite

"Büyük bir tanesini" yakalamak için deniz macerası mı arıyorsunuz? Hayalinizdeki balık tutma gezisini bizimle tecrübe edinin. Olta balıkçılığı zorluklarını ortadan kaldırarak gerekli tüm balıkçılık ekipmanlarımız ile sizi balık yakalamak için gizli noktalara götürelim.

YAT TURU


Ücretli Aktivite

Saros Körfezi’nin ve eşsiz manzaranın güzelliklerine bir de deniz tarafından bakmaya ne dersiniz? Denizi, doğayı, koyları, limanları, sahilleri turlamaya gidiyoruz; unutulmaz bir seyre şahit oluyoruz.

SCUBA DIVING


Ücretli Aktivite

Denizin derinliklerini, su altının müthiş görsel şölenini deneyimleme şansı Marisstone Gökçetepe’de. Tüplü dalış olanağıyla Saros’ta yepyeni bir keşfe çıkıp konaklamanıza bir hatıra ekleyebilirsiniz.

SU SPORLARI


Ücretli Aktivite (Misafire Aittir.)

Saros Körfezi’nin kendi kendini temizleyen denizinde keyifli spor aktiviteleri ile tatilinizi renklendireceksiniz.